sadsad x
asdasd
Bisiklet Trainer ve Roller Çeşitleri ve Özellikleri 06.08.2021

Bisiklet Trainer ve Roller Çeşitleri ve Özellikleri

Bisiklet antremanları için öncelikler iki çeşit olduklarını ve bunları temel olarak tanımlamak gerekirbisiklet antreman trainer ve roller

Trainerlar

Trainerlar arka tekerleklerin direnç ile çevrilmesinde kullanılır bunlar lastiklerin silindir üzerinde gezmesi ve kendi içinde bulunan direk olarak bisikletin tekerlekleri sökülerek bağlanan modellerdir Direnç seviyeleri manuel olarak ayarlandığı gibi uygulamalar ile otomatik olarakda ayarlanabilmektedir.

Roller

Silindirler üzerinde bisikletlerin sürülmesidir trainerdan en temel farkı denge antremanları içinde kullanılmasıdır sabit bir bağlantı olmadığı için sürekli pedal çevirmek ve dengede olmak gerekmektedir kendi içlerinde farklı bağlantı ve direnç seviyeleri bulunmaktadır.

Temel Trainer ve Roller Çeşitler

Klasik Trainer ve Roller'lar

klasik bağlatılı ürünlerdir ekstra bir uygulama bağlantısı yada otomatik direnç özelliği yoktur. Üzerinde bulunan direnç ayarları ile sertlikleri ayarlanabilir ve vites değiştirerekde bu sertlik durumu değiştirilebilir.

Smart Trainer ve Roller'lar

Smart yani akıllı antreman aletleri denilebilir klasik antremanlarından en temel farklı bir uygulama yada yazılıma bağlanabilir sürüş değerlerinizi zamanınızı ve dirençlerinizi ölçebilir ve takip edebilirsiniz yazılım ile similasyonda kullanabilirsiniz.

İnteractive Trainer ve Roller'lar

En gelişmiş antreman aletleridir en basit açıklama şekli ile animasyonu başlatıyorsunuz sizin sürüşünüze göre hızlanarak yavaşlıyabilir animasyonda eğer yokuş başlarsa sertleşiyor yokuş inerken hafifliyor günlük sürüş antramanlarınıza en yakın sürüş imkanı sağlıyor sürüş yapılırken bütün değerlerinizi ve güçlerinizin kaydını tutabiliyorsunuz. Ekstra bir direnç ayarlamanıza gerek kalmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.