sadsad x
asdasd
Shimano Hollowtech Orta Yatak Seçimi 22.06.2021

Shimano Hollowtech Orta Yatak Seçimi

Shimano Hollowtech orta yataklar yüksek güç aktarımı ve hafiflik için yüksek teknoloji kullanılarak özel olarak tasarlanmıştır. Bağlantı biçimine göre 2 model ve MTB yol olarak farklı ölçülerde üretilmektedir.

Bağlantı Tiplerine Göre

Press-Fit

Bu bağlantı biçimi uyumlu kadro yapılarına göre bağlantı yapılabilir. Kadro orta kısımda bulunan bölüme baskı uygulanarak bağlantı yapılır bu bağlantı ilgili servisde yapılması tavsiye edilir özel olarak bağlantı anahtarları ile montajı yapılması gerekir eğer yetkli servisde ürün bağlanmaz ise çekiç ile montaj yapılır ve bu durum parçaya ve kadronuza zarar verebilir.

Threaded - Vidalı

Kadroların yapısına uygun olucak şekilde kadroda bulunan dişler üzerine bağlanır iki taraf dişleri farklı olduğu için dikkatli montaj yapılması gerekir bağlantı olarak iki kısımda ön kısıma doğru bağlanır kendi içinde farklı ölçüleri bulunur ve içinde bulunan pullar ile gerekli uzatma yapılabilir.

shimano aynakol orta yatakshimano aynakol orta yatak

MTB Orta Yatak Ölçüler

Vidalı bağlantı için 68 / 73mm Press-Fit bağlantı için 89,5 / 92 mm aralığında kullanılması gerekir kadro yapısı ve kullanılan vites grubuna göre pul kullanılarak ölçü ayarlanabilir.

Yol Orta Yatak Ölçüleri

Vidalı bağlantı için 68 mm Press-Fit bağlantı için 86,5 mm aralığında kullanılması gerekir kadro yapısı ve kullanılan vites grubuna göre pul kullanılarak ölçü ayarlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.