sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Merak ettiğiniz en çok sorulan soruların cevapları bu sayfada

Üstde bulunan başlıkları seçerek aşağıda cevaplara ulaşabilirsiniz.

Siparişler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 • İptal ve İade Nasıl Yapılır

  Kanunlar ve sözleşmeler dahilinde ürünlerimiz için iade / değişim hakkınız bulunmaktadır.

  İade işlemleri için Web sitesi üzerinden hesap bölümünden siparişlerim aşamasından tamamlanan sipariş için iade talebi oluşturmanız gerekir.

  Sonrası ilgili ürünü eksiksiz ve kargoda zarar gelmicek şekilde paketliyerek faturasını içine eklemeniz gerekir .

  Eğer faturanızı bulamazsanız faturanız mail adresinize gönderilmiştir. Mail adresinizi kontrol edebilirsiniz.

  İade kargo için hazırladığınız kargoya bütün aras kargo şubelerine aşağıdaki kod ile teslim edebilir gönderim yapabilirsiniz.

  Kargo Firması : Aras Kargo

  Firma Kargo Anlaşma Kodu : 14148380121889 

  Alıcı Adresi : Adnan Kahveci, Beyaz Evler, 11, No:20 D:E Blok, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

 • Ürünleriniz Orginalmi

  Web Sitemizde Satışı Yapılan Bütün Ürünler Faturalı ve Orginal Ürünlerdir. Üretici , Distribitör ve Global Olarak Firmaların Belirlediği Şartlar ile Garanti İmkanı Sunmaktadır. Garanti Şartları için Fatura ve Garanti Belgesinin Saklanması Gerekmektedir. Ürün Bazından Garanti Şartları Değişkenlik Göstermektedir.

 • Ürünleriniz Garantilimi ?

  Firmamızda Satılan Bütün Ürünler Faturalı ve Orginal Ürünlerdir. Garanti Şartları Üretici, Distribitör ve Global Olarak Firmalar Tarafından Belirlenen Şartlar İle Garantilidir. Garanti Şartları için Fatura ve Garanti Belgesinin Saklanması Gerekmektedir.

  Garanti Şartları İçin Ürünlerin Kurulumunun Servislerde Yapılması Gerekebilir Bu Durum Ürün Bazında Değişkenlik Göstermektedir.

 • Bisiklet Kargolaması ve Kurulum Nasıl Yapılır ?

  Bisiklet Gönderimlerinde İstanbul İçi ve İstanbul Dışı Olarak Farklı Gönderim İmkanı Bulunmaktadır.

  İstanbul İçi Gönderim

  İstanbul içi Tuzla, Şile, Çatalca ve Adalar Hariç Diğer İlçelere Seçili Bisikletler Kurulu ve Kullanıma Hazır Olarak Garanti Belgesi Onaylı ve Faturası ile Birlikte Adresinize Teslim Edilir.

  Saat 16:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Teslim Edilir. Resmi Tatiller Dışında Bütün Günler Teslimat Yapılmaktadır.

  İstanbul Dışı Gönderim

  Bisiklet'ler İstanbul Dışı ve İstanbul içi Tuzla, Şile, Çatalaca ve Adalar İlçelerine Ücretsiz Kargo ile Gönderilmektedir.

  Kurulum ;

  Ücretsiz Kurulum İmkanı Bulunan Bisikletlerin Kurulumunu Size En Yakın İlgili Markanın Servisinde Yaptırabilirsiniz Servis Bilgilerine Markaların İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.

  Gönderim Zamanları ve Detaylarında Değişiklik Oluşabilir.

 • Bisiklet Harici Siparişlerin Kargolaması ve Montajı Nasıl Yapılır.

  Bisiklet Dışına Siparişler Kargo ile Gönderilmektedir Kargo Ücret Bilgisine Siparişlerden Ulaşabilirsiniz Eğer Üründe Kargo Ücreti Var İse Sipariş Ödeme Aşamasından Alınmaktadır.

  Kargo Bilgileriniz Kargolama Yapıldıktan Sonra Sisteme Girilicek ve İlgili Telefona Bilgi Mesajı Olarak Gönderilmektedir.

  Aksesuar ve Yedek Parçaların Montajı Müşteri Sorumluluğundadır. Teknik Destek İstenirse Yardımcı Olunucaktır. Teknik Parçaların Montajı Bilgi ve Özel Anahtar Gereksinimi Olduğu İçin Servislerde Yaptırılması Tavsiye Edilir. Montaj Aşamasında Oluşabilicek Problemlerden Firmamız Sorumlu Değildir.

İletişim Formu Mesaj

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.